Pioneer XPRS 152
Opis
Seria XPRS2 łączy wszechstronność i mobilność pierwotnej serii XPRS z poprawionymi parametrami dźwiękowymi i wyrazistością, oferując wysokiej klasy system głośnikowy na potrzeby mobilnych DJ-ów, nagłośnienia na żywo, obiektów kultu religijnego oraz instalacji pod wynajem i stałych.
Potężne wzmocnienie klasy D
Wysoka jakość, solidna konstrukcja
Zupełnie nowa seria Pioneer DJ XPRS2 ma całkowicie czarną, ochronną szafka ze sklejki z myślą o eksploatacji w trudnych warunkach na zewnątrz i wewnątrz. Wszystkie modele z tej serii są wyposażone w wytrzymały uchwyt, który ułatwia przenoszenie urządzeń podczas ustawiania i demontażu. Seria XPRS2 ma również gumowe nóżki zapewniające dystans i pochłaniające wstrząsy.
Cztery tryby DSP
Oba głośniki pełnozakresowe XPRS2 mają cztery różne wstępnie ustawione tryby DSP – Live, Music, Speech i Studio Monitoring – dzięki którym sprawdzą się w różnych środowiskach odsłuchowych.
16 konfigurowalnych trybów DSP użytkownika
Oprócz tych czterech presetów, każdy pełnozakresowy głośnik XPRS2 ma 16 niestandardowych trybów DSP użytkownika, które można zapisać pod różnymi nazwami, aby w pełni wykorzystać ustawienia korektora niezależnie od scenariusza.
Konstrukcja pełnozakresowego głośnika
Najważniejsze funkcje
| Typ | 15-calowy pełnozakresowy głośnik aktywny |
| Amplifier Output |
|
| Akcesoria |
|
Specyfikacje
| Obsługiwane napięcia | 110 V do 240 V (50 Hz/60 Hz) |
| Power consumption | 800 W |
| Szerokość | 421 mm |
| Wysokość | 726 mm |
| Głębokość | 410 mm |
| Ciężar | 25,2 kg |
| Zakres częstotliwości | 45 – 20000 Hz |
System characteristic
| DSP modes |
|
| Programy użytkownika (16 presetów) |
|
| Maksymalne ciśnienie akustyczne | 133 dB |
| Częstotliwość rozgraniczania |
2 kHz
|
Zaciski
| Wejścia |
|
| Wyjścia |
MIX (XLR)
|
Speaker
| Sterownik |
|
| Zakończ | Czarna farba, gumowe nóżki |
| Uchwyt | 2 metalowe uchwyty po lewej stronie i na górze |
| Gniazdo biegunowe | Gniazdo 35 mm |
| Punkt osprzętu | 10x M10 |
| Obudowa | Sklejka (TSCA) |
Protection
| Ochrona wzmacniacza |
|
| Driver Protection | Zabezpieczenie przed zwarciem |
| Ochrona jednostki zasilania |
|