wyszukiwarka zaawansowana
Producenci
Nowości
ARCAM SA45
ARCAM SA45

22 990,00 zł

szt.

TEAC NR-7CD

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 12 999,00 zł

Cena regularna: 18 999,00 zł

12999.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Nasze przywiązanie do jakości dźwięku, rozpoznawane przez profesjonalistów na całym świecie, rozpoczęło się w erze taśmy szpulowej. Dzisiaj połączyliśmy naszą pasję do dźwięku z najnowszymi funkcjami sieciowej audio i najnowocześniejszą technologią audio. TEAC przedstawia serię New Vintage ... Główne cechy ● Flagowe rozwiązanie typu wszystko w jednym zawierające wzmacniacz, odtwarzacz sieciowy i odtwarzacz CD ● NOWA konstrukcja VINTAGE z dwoma potencjometrami poziomu szczytowego w rozmiarze A3 ● Sieć OpenHome obsługująca DSD5,6 MHz i PCM384 kHz / 32-bitowe przesyłanie strumieniowe ● Wbudowany odbiornik Bluetooth® obsługujący kodek LDAC ™ i Qualcomm® aptX ™ ● Podwójne przetworniki cyfrowo-analogowe VERITA AK4490 i RDOT-NEO obsługujące konwersję w górę do DSD ● W pełni zbalansowana, konstrukcja z dwoma monofonicznymi obwodami ● Swobodne sterowanie aplikacją TEAC HR Streamer na smartfon / tablet ■

Przegląd Jako pierwszy model z serii Reference 7 zainwestowaliśmy w to urządzenie całe doświadczenie jakie TEAC nagromadził przez dziesięciolecia dzięki rozwojowi technologii high-end i pro audio. Od głównych źródeł dźwięku o wysokiej rozdzielczości (w tym DSD 5,6 MHz i PCM 384 kHz / 32 bity), przez klasyczne albumy zalegające w rogu Twojej biblioteki płyt CD, kolekcję muzyki dostarczanej przez serwisy muzyczne o „bezstratnej jakości” premium, takich, jak jako TIDAL i qobuz w Internecie, po wysokiej jakości bezprzewodową transmisję muzyki przez Bluetooth® - to urządzenie oferuje wszystko. Pomimo swojej wielofunkcyjności jest to urządzenie bezkompromisowe. Każdy etap od przetworników C / A po sekcję wzmacniacza mocy, wykorzystuje projekt podwójnego układu monofonicznego, a każdy sygnał audio jest od początku do końca przetwarzany na w pełni zbalansowanym obwodzie końcowym. RDOT-NEO jest niezwykły, konwertując do wyższej jakości cyfrowy sygnał audio na wejściu od konwencjonalnych płyt CD, aż po do DSD12,2 MHz lub PCM 384 kHz, które zapewniają jakość dźwięku Hi-Res, podczas gdy bezpłatna aplikacja sterująca TEAC HR Streamer zapewnia wygodę obsługi ze smartfona / tableta. Doświadczeni rzemieślnicy wykonują cały proces od lutowania aż po końcowy montaż. Z etykietą „Made in Japan” wiąże się ogromna dbałość o szczegóły, a także jakość dźwięku odpowiednia dla flagowego produktu z naszej serii referencyjnej. Dźwięk TEAC, który od dekad jest doceniany w profesjonalnych środowiskach audio w całej Europie i projekt, który zawiera całe nasze doświadczenie w tej dziedzinie, złożyły się na sukces w tym uniwersalnym urządzeniu na miarę nowej ery. Wszechstronność - obsługa szerokiej gamy źródeł

● Przesyłanie strumieniowe z NAS i z nośników USB Odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości jest obsługiwane z serwera NAS i nośników pamięci masowej USB o dużej pojemności. (* 1) Oprócz plików DSD 2,8 / 5,6 MHz i 384 kHz / 32-bit PCM (* 2), odtwarzać można wiele innych formatów (DSF, obsługiwane są formaty DSDIFF, FLAC, Apple Lossless, WAV, AIFF, MP3, AAC). Ponadto obsługiwane jest odtwarzanie Gapless dla każdego bezstratnego formatu zapisu. *1 Odtwarzanie dźwięku Hi-Res z NAS wymaga kompatybilnego źródła audio NAS. *2 PCM 384 kHz lub 352,8 kHz zostanie przekonwertowany ‘w dół’ o połowę, a 32-bitowy zostanie obniżony do postaci 24-bitowej.

● Aplikacja sterująca TEAC HR Streamer zapewnia doskonałą użyteczność Aplikacja TEAC HR Streamer jest kompatybilna nie tylko ze standardem OpenHome ale również aplikacja do sterowania odtwarzaniem sieciowym zaprojektowana specjalnie z myślą o łatwości użytkowania. (*) Ponieważ system pamięci podręcznej w aplikacji przechwytuje informacje ze znaczników i obrazy dla utworów na serwerze NAS i nośniku USB z wyprzedzeniem, dzięki czemu możesz powiększyć i natychmiastowo przeglądać okładki albumów. Możesz też swobodnie uporządkować swoją bibliotekę według roku nagrania, kompozytora, kategorii lub innych kryteriów. Można wybierać utwory na iPadzie oraz tworzyć i odtwarzać listy odtwarzania wedle preferencji. Przyciski obsługi i różne ekrany, w tym lista odtwarzania i biblioteka są zaprojektowane tak, aby były przejrzyste wizualnie, aby nawet nowi użytkownicy mogli obsługiwać je intuicyjnie.

● Pełne wsparcie dla TIDAL i Qobuz Dzięki temu możesz się cieszyć ogromnym wyborem kolekcji muzycznych o wysokiej rozdzielczości (lub odpowiednik CD w bezstratnej jakości) w sieci. Właściciele mogą używać TEAC HR Streamera do wybierania i bezproblemowego korzystania ze swoich utworów z nośników pamięci NAS i USB, a także z ogromnych kolekcji Tidal / Qobuz w chmurze.

● Odbiornik Bluetooth® zgodny z LDAC Oprócz LDAC ™ umożliwia odtwarzanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości dzięki kodekom Qualcomm® aptX ™, AAC i SBC. Możesz z łatwością słuchać bezprzewodowego dźwięku wysokiej jakości. LDAC ™ może przesyłać dane z szybkością około trzy razy większą niż istniejące technologie. * W ten sposób możesz cieszyć się bezprzewodowo wysokiej jakości dźwiękiem z urządzeń obsługujących LDAC ™, w tym źródła dźwięku o wysokiej rozdzielczości i jakości CD. * Bluetooth A2DP SBC (przy 328 kb / s, 44,1 kHz) (patrz http://www.sony.net/Products/LDAC/)

● Wejścia cyfrowe optyczne / koncentryczne umożliwiają transmisję DSD Dwa optyczne wejścia cyfrowe i jedno koncentryczne wejście cyfrowe pozwalają cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem z telewizorów, odtwarzaczy uniwersalnych, przenośnych odtwarzaczy audio i wielu innych źródeł cyfrowych. Obsługiwana jest transmisja sygnałów o wysokiej rozdzielczości i sygnałów PCM do 192 kHz / 24 bity i 2,8 MHz DSD. * * Do transmisji używany jest format DoP (DSD Audio over PCM Frames). 

● Mechanizm napędu CD wyprodukowany przez TEAC, zapewnia wysoką wydajność i niezawodność Zastosowany mechanizm napędu CD audio, który zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy sami, ma udokumentowane doświadczenie, będąc używanym w wielu profesjonalnych odtwarzaczach CD. Możesz z łatwością nadal cieszyć się swoją kolekcją płyt CD razem z tradycyjnym formatem łatwość użycia. Ponadto konwersja ‘w górę’ z RDOT-NEO interpoluje dane dla częstotliwości powyżej 20 kHz, które nie są nagrane na płytach CD, co pozwala cieszyć się płynnym i bogatym dźwiękiem bliżej oryginalnego źródła.

Design – New Vintage przywołuje klasyczny i współczesny styl

● Klasyczne wzornictwo audio zostało docenione przez dziesięciolecia ze względu na ponadczasową uniwersalność klasycznych komponentów audio. Używając klasycznego, ale funkcjonalnego sprzętu audio, jako inspiracji projektowej, zinterpretowaliśmy go ponownie, aby uwzględnić nowoczesną wrażliwość i dobrze się w nim dopasować w nowoczesnym wnętrzu mieszkalnym.

● Duże wskaźniki Ruch igieł wskaźników pozwala zobaczyć i wyraźnie „poczuć” dynamikę muzyki. Oświetlenie miernika można regulować za pomocą ściemniacz i ustawić na trzech poziomach jasności lub wyłączyć całkowicie. Wskaźniki emitują ciepłe światło, pozwalając na działanie wzmacniacza jako akcentu oświetlenia wewnętrznego.

● Panele boczne o zaokrąglonym kształcie Panele boczne to kluczowy element wizualny serii Reference; są wykonane z aluminium o grubości 12 mm. Te grube panele zwiększają sztywność i odporność na wibracje podstawy. Oglądane od przodu mają zaokrąglone kształty, które rysują delikatne łuki, a jednocześnie wywołują wrażenie solidności i elegancji.

● Przedstawiamy nowy rozmiar A3 Wiele pełnowymiarowych komponentów audio jest bardzo głębokich, co wymaga od użytkowników rozważenia ich rozmieszczenia przed instalacją. Mimo że NR-7CD jest pełnowymiarowy, zajmuje taki sam ślad, jak kawałek papieru A3, o głębokości zaledwie 30 cm, co czyni go stosunkowo łatwym do umieszczenia w szafce. Umożliwia to umieszczanie go płytkich półkach, w stojakach i innych wygodnych lokalizacjach. Pozostawia również dużo miejsca na przymocowanie kabli z tyłu.

● Wyświetlacz Wykorzystuje organiczną technologię EL. Duże cyfry wskazują poziom głośności i są pokazywane na dużej części wyświetlacza, dzięki czemu są wyraźne i dobrze widoczne nawet z dużej odległości. Wyświetlacz pokazuje również częstotliwość próbkowania odtwarzanego utworu (obsługiwane dla wejścia sieciowe i cyfrowe). Numer utworu, czas odtwarzania i inne informacje są wyświetlane podczas odtwarzania płyty CD. Funkcja ściemniania umożliwia ustawienie wyświetlacza na jednym z trzech poziomów jasności podświetlenia lub wyłączenie go. (Dane utworu są wyświetlane tylko podczas odtwarzania sieciowego w aplikacji sterującej).

● Precyzyjnie wycięte aluminiowe pokrętła Precyzyjnie wycięte aluminiowe pokrętła służą do regulacji poziomu głośności i pokrętła wyboru. Są mocowane za pomocą łożysk o wysokiej precyzji, co daje poczucie wysokiej jakości w dotyku

● Obwód różnicowy pełnego stopnia Dual Mono Transmisja jest w pełni zbalansowana na każdym etapie sekcji przedwzmacniacza i końcówki mocy, minimalizowanie i eliminowanie szumów w trybie wspólnym. W rezultacie przesyłane są sygnały audio przy jak najmniejszym poziomie zakłóceń i mają znakomite współczynniki S / N. Co więcej, obwody kanałów są całkowicie niezależne od siebie począwszy od etapu przetwornika C / A aż po zasilanie wzmacniacza. Korzystanie z tej konfiguracji dual mono minimalizuje interferencje między kanałami i zapewnia doskonałą separację kanałów. Pozwala to cieszyć się realistyczną sceną dźwiękową, która sprawia, że czujesz się tak, jakbyś był tuż obok wykonawców.

● Podwójne monofoniczne przetworniki C / A Wysokiej jakości przetworniku DAC mają kluczowe znaczenie dla dźwięku cyfrowego. Dla tej konfiguracji dual mono, dla lewej i prawej strony zastosowano dwa przetworniki DAC VERITA AK4490. Te przetworniki cyfrowo-analogowe zostały zaprojektowane i wykonane przez Asahi Kasei Microdevices Corporation i ciesząc się doskonałą reputacją używane są w wysokiej klasy sprzęcie audio. Utrzymując kanały niezależne od sekcji DAC, zapewniono wysoki poziom separacji kanałów.

● Wzmacniacz mocy z niezależnymi kanałami lewym i prawym W konfiguracji BTL użyto cieszący się uznaniem zestaw stereofoniczny 50ASX2 Class-D firmy ICEpower dla lewego i prawego kanału. Daje to maksymalną moc wyjściową 140 W + 140 W (przy 4 Ω). Dzięki wysokiemu stopniowi liniowości i dużej szybkości dźwięk jest pięknie odtwarzany z zapasem mocy.

● TEAC-OVCS (Octa Volume Control System) Nasza metoda regulacji poziomu głośności TEAC-OVCS jest zoptymalizowana pod kątem przesyłania czystego sygnału. Obracanie pokrętła głośności jednocześnie obsługuje łącznie osiem przełączanych sterowników głośności drabinki rezystorowej, w tym dwa niezależne równoległe obwody, każdy dodatni i ujemny dla lewego i prawego kanału. To ustawienie zachowuje niezależność sygnału audio dodatniego i ujemnego bieguna dla lewego i prawego kanału, zapewniając czystość dźwięku z doskonałą separacją kanałów i wydajnością fazy. Ponadto, eliminując okablowanie między elementami regulacji poziomu głośności, ścieżka sygnału audio została znacznie skrócona, zapobiegając degradacji jakości dźwięku.

● RDOT-NEO dla udoskonalonego cyfrowego przetwarzania dźwięku i konwersji w FPGA (programowalny układ scalony), oryginalny projekt TEAC, wykorzystuje rozszerzenie algorytmu płynności, który wzmacnia cyfrowe sygnały audio. To umożliwia konwersję sygnałów cyfrowych PCM 2, 4 lub nawet 8 krotnie w górę, a także konwersję ‘w górę’ materiałów DSD. Korzystając z tej funkcji, możesz łatwo poczuć gęste wrażenie powietrza, jakie mają pliki DSD podczas odtwarzania tworząc własne archiwa płyt CD. Podczas odtwarzania płyty CD sygnały są konwertowane do formatu DSD 11,2 MHz, który zawiera około 256 razy więcej danych niż standardowy materiał audio CD. Ta metoda jest naprawdę znakomita pozwalając na odtworzenie naturalnego brzmienia i sceny dźwiękowej przypominającej występ na żywo. Możesz usłyszeć muzykę odbijającą się w naturalny sposób i poczuć różnice w na siebie. 48 kHz źródła dźwięku PCM mogą być również odtwarzane w formacie 384 kHz PCM lub 12,2 MHz DSD. RDOT-NEO to wyrafinowana technologia cyfrowego wyjścia audio, która stosuje analogiczną metodę interpolacji wykorzystując logikę płynności, która została opracowana w celu umożliwienia odtwarzania częstotliwości wyższych niż 20 kHz, które są utracone przez materiał CD (44,1 kHz / 16-bitów). Na podstawie informacji odczytanych z płyty CD generowane są analogiczne dane pomiędzy próbkami przebiegów. W rezultacie generowane są również dane powyżej 20 kHz. RDOT-NEO nie tylko działa dla materiału PCM, ale umożliwia również konwersję do formatu DSD.rozdzielczości i pogłosach, zwłaszcza gdy instrumenty nachodzą.

● AMAC (konstrukcja wzmacniacza z blokiem aluminiowym) DAC i przedwzmacniacz zamontowano z jednej strony na bardzo sztywnej konstrukcji bloku aluminiowego o grubości 10 mm, a moduł wzmacniacza mocy po drugiej stronie. W ten sposób uzyskano najkrótszą możliwą drogą sygnału i zwiększono efekt ekranowania, aby stłumić wpływ zakłóceń, jednocześnie poprawiając rozpraszanie ciepła ze wzmacniacza mocy.

● Wzmacniacz słuchawkowy TEAC-HCLD Dla słuchawek zastosowano wzmacniacz buforowy TEAC-HCLD (High-Current Line Driver). Jest to również używane w naszym UD-503, który ma ugruntowaną reputację jako DAC / wzmacniacz słuchawkowy. Umożliwia to uzyskanie maksymalnej mocy wyjściowej 500mW + 500mW (przy obciążeniu 32Ω, THD 1%). Ten wzmacniacz słuchawkowy może napędzać słuchawki o dużym współczynniku impedancji 600Ω, które są trudne do zasilenia.

● 4-biegunowe gniazdo słuchawkowe 3,5 mm obsługujące oddzielne uziemienie Separacja uziemienia L / R jest obsługiwana przez oddzielne 4-biegunowe 3,5 mm gniazdo uziemienia. Podłączanie kompatybilnych słuchawek lub słuchawek z 4-biegunowa wtyczka 3,5 mm zwiększy separację lewego i prawego kanału, pozwalając cieszyć się wyjątkowym obrazem stereo podczas słuchania muzyki przez słuchawki. (Możesz także użyć słuchawek ze standardowym 3- biegunowym wtykiem 3,5 mm)

● Niestandardowy transformator rdzeniowy EI z oddzielnym uzwojeniem lewym i prawym Każda sekcja cyfrowa, przedwzmacniacz i wzmacniacz mocy mają niezależny transformator mocy. W zasilaczu zaimplementowano strukturę dwutrybową za pomocą niestandardowego transformatora z rdzeniem EI z oddzielnym lewym i prawym uzwojeniem specjalnie dla sekcji przedwzmacniacza.

● Układ stabilizacji prądu Bocznikowy regulator, znany również jako przemiennik klasy A, w zasilaczu stabilizuje prąd przetwornika D / A i sekcji przedwzmacniacza. Oprócz tłumienia wahań potencjału, umożliwia również dokładne śledzenie fluktuacji prądu w obwodzie.

● Cztery rodzaje filtrów cyfrowych Do przetwarzania sygnału PCM dostępne są cztery typy filtrów cyfrowych. Oprócz dwóch typów filtrów cyfrowych FIR, które mają ugruntowaną reputację w zakresie jakości, dwa filtry cyfrowe o krótkim opóźnieniu, eliminują echo wstępne zawarte w przebiegach impulsowych i sprawiają, że początki dźwięków wydają się jeszcze bardziej naturalne. Można również wyłączyć filtr. Filtr FIR: mają bardzo ugruntowaną reputację. Oferują jakość, która na to pozwala pogłos, który jest gęsty i bogaty, a jednocześnie wyraźny. Filtry SDLY: kluczową cechą tych filtrów jest to, że w ich odpowiedziach impulsowych nie występuje echo wstępne, a początki dźwięków i ich pogłosy są naturalne, dzięki czemu dźwięk jest bliski oryginalnemu nagraniu.

● Wewnętrzne zegary główne 44,1 kHz i 48 kHz Urządzenie posiada wbudowane oddzielne dedykowane zegary główne 44,1 kHz i 48 kHz. Efekt jittera jest znacznie obniżony, a oryginalny dźwięk jest wiernie odtwarzany przy użyciu wysokiej jakości oscylatorów kwarcowych wysokiej klasy, charakteryzujących się niskim poziomem zakłóceń fazowych, na sygnałach wejściowych z częstotliwościami próbkowania będącymi wielokrotnościami liczb całkowitych.

● Izolacja cyfrowo-analogowa Zakłócenia sygnału z sekcji cyfrowej w sekcji analogowej mogą powodować różne rodzaje hałasu. W celu wyeliminowania tego, obwód analogowy, sekcja cyfrowa i przetwornik C / A, są oddzielone izolatorem i czystość sygnał analogowy jest utrzymywana przez izolację galwaniczną.

● 3-punktowe szpilki Nogi podporowe rozmieszczone w trzech punktach umożliwiają stabilne ustawienie urządzenie tak, aby nie miały na niego wpływu drobne nierówności powierzchnia umieszczenia. Używamy oryginalnej metody konstrukcji, z stopą w kształcie kolca połączoną z podstawą w kształcie misy. Mimo że Mówi się, że precyzyjne nóżki idealne do sprzętu audio są często trudne do stabilnego ustawienia. Podparcie urządzenia na precyzyjnych nóżkach ogranicza niepożądane wibracje, znacznie eliminując ciężkość i zamulenie w niskich i średnich częstotliwościach. Ta metoda poprawia również rozdzielczość i obrazowanie stereo, co przyczynia się do definiowania poszczególnych dźwięków.

Lista funkcji - Rozwiązanie typu „wszystko w jednym” zawierające zintegrowany wzmacniacz, odtwarzacz sieciowy i odtwarzacz CD

- Sieć OpenHome obsługujący DSD5,6MHz i PCM384kHz / 32-bit przez LAN - Obsługa serwisów muzycznych premium, TIDAL i qobuz w Internecie

- Wbudowany odbiornik Bluetooth® z kodekami LDAC ™, Qualcomm® aptX ™, AAC i SBC

- Centralnie zamontowany mechanizm CD wykonany przez TEAC

- Koncentryczne i optyczne wejścia cyfrowe obsługujące wejście DSD (format DoP)

- Odtwarzanie dźwięku Hi-Res z nośnika pamięci USB - NEW VINTAGE w rozmiarze A3

- Podwójne wskaźniki i organiczny wyświetlacz EL

- Precyzyjnie obrobione aluminiowe pokrętła z precyzyjnymi łożyskami

- Pełny podwójny obwód monofoniczny - Podwójne przetworniki C / A dla lewego i prawego kanału firmy VERITA AK4490 ,

- Konwersja w górę z konwencjonalnego CD do DSD 11,2 MHz / PCM352,8 kHz (DSD 12,2 M / PCM384 kHz dla sygnału przychodzącego 48kHz)

- RDOT-NEO (Refined Digital Output Technology NEO) wykorzystujący algorytm płynności - TEAC-OVCS (Octa Volume Control System) do precyzyjnej regulacji głośności

- Solidna konstrukcja ramy i podstawy - Podwójne moduły wzmacniaczy mocy firmy ICEpower dostarczają 230 W + 230 W. - AMAC (konstrukcja wzmacniacza montowanego w bloku aluminiowym) dla uproszczonych ścieżek sygnału analogowego

- Wzmacniacz słuchawkowy TEAC-HCLD o mocy 500 mW + 500 mW

- 4-biegunowe gniazdo słuchawkowe 3,5 mm obsługujące oddzielny napęd GND

- Niestandardowe transformatory mocy z rdzeniem EI z uzwojeniami dwukierunkowymi

- 4 filtry cyfrowe - Podwójne zegary pokładowe dla systemów 44,1 kHz i 48 kHz przychodzących sygnał cyfrowy

- Konstrukcja izolowanego obwodu cyfrowego / analogowego

- 3-pozycyjne opatentowane nóżki Pin-point

- Duże pozłacane terminale głośnikowe

- Pozłacane gniazda RCA

- Odłączane gniazdo sieciowe IEC i przewód zasilający OFC

- Bezprzewodowy pilot z aluminiową osłoną

- Bezpłatna aplikacja sterująca TEAC HR Streamer na iOS / Android

 

Specyfikacje Sekcja:

wzmacniacza Maksymalna moc wyjściowa 230 W + 230 W (4 Ω, 1 kHz, THD 10%): 130 W + 130 W (8 Ω, 1 kHz, THD 10%)

Znamionowa moc wyjściowa 100 W + 100 W (4 Ω, 1 kHz, THD 0,07%): 60 W + 60 W (8 Ω, 1 kHz, THD 0,07%)

Dopuszczalna impedancja głośnika 4–8 Ω Zestaw terminali głośnikowych 1 (złącze zaciskowe, pozłacane)

Całkowite zniekształcenie harmoniczne 0,008% (1 kHz, 8 Ω, 50 W) Stosunek sygnał / szum (LINE IN) 110 dB (IHF-A / LPF 20 kHz, wejście 1 kHz / 2 V)

Pasmo przenoszenia: 5 Hz - 100 kHz (+ 1 / −3 dB)

Sekcja wzmacniacza słuchawkowego Złącze 3,5 mm (1/8 ") 4-biegunowe gniazdo mini jack x 1 Obsługiwane: odseparowane uziemienie, niezbalansowane

Praktyczna maksymalna moc wyjściowa 500 mW + 500 mW (obciążenie 32 Ω)

Kompatybilny zakres impedancji 16–600 Ω

 

Sekcja DAC Przetwornik D / A VERITA 4490 x 2 Konwersja w górę maks. DSD 12,2 MHz, PCM 384 kHz (dla sygnału systemowego 48 kHz) max. DSD 11,2 MHz, PCM 352,8 kHz (dla sygnału systemowego 44,1 kHz)

Sekcja CD Obsługiwane typy płyt CD, CD-R, CD-RW (12 cm, 8 cm) Obsługiwany format płyty CD-DA Częstotliwość próbkowania 44,1 kHz 16-bitowa głębia bitowa kwantyzacji

Sekcja sieciowa Port LAN RJ-45 x 1 (1000Base-T) Port USB USB typu A x 1 (standard USB2.0) Obsługiwane formaty audio PCM 32–384 kHz, 16–32 bitów (* 1) DSD 2,8 M / 5,6 MHz Obsługiwane formaty plików (* 2) WAV, AIFF, FLAC, ALAC (Apple Lossless), MP3, AAC (kontener m4a), DSF, DSDIFF (DFF) * 1 PCM 384 kHz jest konwertowany w dół do 192 kHz, jako PCM 352,8 kHz do 176,4 kHz i 32-bitowy do 24-bitowego. * 2 NAS musi obsługiwać format pliku, aby można go było odtwarzać.

Sekcja Bluetooth® Wersja Bluetooth® 4.0 Klasa wyjściowa Klasa 2 (zasięg: ok. 10 m) Obsługiwane profile A2DP, AVRCP Ochrona treści A2DP SCMS-T Obsługiwany kodek A2DP LDAC ™, Qualcomm® aptXTM, AAC, SBC Liczba zapisanych parowań 8 Analogowe wejście audio Złącze RCA x 1 para (pozłacane) Impedancja wejściowa 47 kΩ Czułość wejściowa 30 mV

Koncentryczne cyfrowe wejście audio Złącze RCA x 1 (pozłacane) Czułość wejściowa 0,5 Vpp Impedancja wejściowa 75 Ω Obsługiwane formaty audio Liniowy PCM 32–192 kHz / 16–24 bity DSD 2,8 MHz (w formacie DoP) Optyczne cyfrowe wejście audio Złącze TOS-link x 2 Czułość wejściowa -24,0 do -14,5 dBm szczyt Obsługiwane formaty audio Liniowy PCM 32–192 kHz / 16–24 bity DSD 2,8 MHz (w formacie DoP)

Ogólne Zasilanie sieciowe 220–240 V AC, 50/60 Hz Pobór mocy 130 W. Pobór mocy w trybie czuwania poniżej 0,5 W (w trybie czuwania)

Ogólne wymiary (szer. × wys. × głęb.) 442 × 152 × 345 mm Waga 13,4 kg Temperatura robocza od + 5 ° C do + 35 ° C Zakres wilgotności roboczej 5% do 85% (bez kondensacji) Zakres temperatur przechowywania −20 ° C do + 55 ° C

 

Elementy w zestawie Przewód zasilający OFC × 1 Pilot zdalnego sterowania (RC-1328) × 1 Baterie do pilota (AAA) × 2 Filcowe podkładki na stopki Pin-point × 3

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl